wyszukiwarka
 


v

 

Oferty

Dane kontaktowe

Biuro Nieruchomości SOLID
Ul. Rynek 18/2
44 – 240 Żory

Tel./fax: 32 435 55 55
Tel. kom. 692 053 015

e – mail: biuro@solid.nieruchomosci.pl

O firmie

A | A | A


Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że funkcjonalność naszej witryny pozwoli Państwu w jeszcze bardziej przyjemny sposób niż dotychczas, zapoznać się z naszą ofertą.

Jesteśmy biurem nieruchomości oferującym klientom usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Współpracujemy z bankami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami notarialnymi, biurami projektowymi i geodezyjnymi.

Legitymujemy się licencją zawodową nr 17609 wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zapewniamy naszym klientom sprawną, rzetelną i kompleksową obsługę podczas całego procesu zakupu nieruchomości – od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji. Wiemy jak ważny jest zakup nowego mieszkania, domu czy działki. Dlatego nasz zespół zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i poświęceniem.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem