Żory, os. Powstańców Śląskich
mieszkanie na wynajem

SLD-MW-9926

Do wynajęcia Niepowtarzalna okazja!  Wyremontowana kawalerka                  Żory Os. Powstańców Śląskich III piętro wieżowiec                                                                                                                                          ...

Powierzchnia
34,27 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,61 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Powstańców Śląskich

Żory, Kleszczówka
dom na sprzedaż

SLD-DS-9924

SUPER OKAZJA DOM ŻORY KLESZCZÓWKA DO ZAMIESZKANIA 799 TYS TYLKO W SOLID TAKA OFERTA. Licencjonowane biuro nieruchomości Solid. Posiadamy w swojej ofercie dom do zamieszkania o całkowitej powierzchni  128 m2 położony na zagospodarowanej działce o pow. 861 m2. Dom ...

Powierzchnia
128,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
816 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 242,19 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Żory, Kleszczówka

Żory, Baranowice
działka na sprzedaż

SLD-GS-9923

JEDYNA TAKA OFERTA DZIAŁKA BUDOWLANA ŻORY BARANOWICE OKAZYJNA LOKALIZACJA 245 tys   SOLID NIERUCHOMOŚCI OFERUJE OKAZJE. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną  o powierzchni 1069. Ukształtowanie terenu płaskie. Media blisko działki  woda, prąd i gaz .Dojazd do ...

Powierzchnia
1 069,00 m2
Cena za m2
229,19 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Żory, Baranowice

Żory, os. Władysława Pawlikowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SLD-MS-9920

MIESZKANIE M4 ŻORY OS. Pawlikowskiego IV PIĘTRO NISKI BLOK   ** DO ZAMIESZKANIA OD DOGODNYM TERMINIE** 329 tys.                                                                                                                                                         ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 906,64 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Pawlikowskiego

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na sprzedaż

SLD-MS-9918

                                  SUPER OKAZJA M-4 ŻORY                       OS. Korfantego  WOLNE OD ZARAZ * 279 TYS* TYLKO W SOLID TAKA OFERTA. LICENCJONOWANE BIURO NIERUCHOMOŚCI posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na IV piętrze położone ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 008,98 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Żory, os. Władysława Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

SLD-MS-9916

*Rezerwacja* SUPER OKAZJA M-4 ŻORY OS. SIKORSKIEGO UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE  IV PIĘTRO OKAZJA NISKI BLOK  LICENCJONOWANIE BIURO NIERUCHOMOŚCI SOLID POLECA mieszkanie położone w niskim bloku IV piętrze na Os. Sikorskiego . Mieszkanie do zamieszkania bez żadnych ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 732,50 zł
cena 375 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Sikorskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem