nowa oferta
dom na sprzedaż - Żory, Rój

Żory, Rój
dom na sprzedaż

SLD-DS-9944

  SUPER OKAZJA PRZESTRONNY DOM BLIŹNIAK ŻORY RÓJ PODPIWNICZONY Z GARAŻEM DO ZAMIESZKANIA CENA 950000 ZŁ  TYLKO W SOLID WYŁĄCZNA SPRZEDAŻ. Licencjonowane Biuro Nieruchomości SOLID posiada do zaoferowania funkcjonalny dom o powierzchni  całkowitej 262 m2 a mieszkalnej ...

Powierzchnia
262,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
608 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 625,95 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Żory, Rój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na sprzedaż

SLD-MS-9943

                                  SUPER OKAZJA M-4 ŻORY                       OS. Korfantego  WOLNE OD ZARAZ * 279 TYS* TYLKO W SOLID TAKA OFERTA. LICENCJONOWANE BIURO NIERUCHOMOŚCI posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na IV piętrze położone ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 008,98 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Wojciecha Korfantego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Żory, Baranowice

Żory, Baranowice
dom na sprzedaż

SLD-DS-9942

SUPER OKAZJA PARTEROWY DOM ŻORY BARANOWICE STAN DEWELOPERSKI OKAZJA LOKALIZACJI 849 tyś LICENCJONOWANE BIURO NIERUCHOMOŚCI SOLID mamy w swojej ofercie do sprzedania parterowy dom w stanie deweloperskim. Budynek o pow. 150m2, położony na działce o pow. 1017 m2. ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 050 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 660,00 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Żory, Baranowice
nowa oferta
dom na wynajem - Żory, Folwarki

Żory, Folwarki
dom na wynajem

SLD-DW-9941

***DO WYNAJĘCIA SUPER OKAZJA Piękny, dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej rogowy z wiatą garażową Żory Centrum ****   TYLKO U NAS. Licencjonowane biuro nieruchomości SOLID Przedstawiam Państwu pięknie urządzony, jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej usytuowany ...

Powierzchnia
99,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
168 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
38,38 zł
cena 3 800
dom na wynajem - Żory, Folwarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Sikorskiego

Żory, os. Władysława Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

SLD-MS-9939

SUPER LOKALIZACJA M-4 ŻORY OS. SIKORSKIEGO NISKI BLOK III PIĘTRO 319 TYS LICENCJONOWANE BIURO NIERUCHOMOŚCI SOLID posiadamy w swojej ofercie mieszkanie  M-4 położone w niskim bloku na III piętrze Os. Sikorskiego. Mieszkanie czyste i zadbane oraz słoneczne. W przedpokoju ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 727,11 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Sikorskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na wynajem

SLD-MW-9938

*DO WYNAJĘCIA M-4 ŻORY OS. KORFANTEGO I PIĘTRO NISKI BLOK ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ * LICENCJONOWANE BIURO NIERUCHOMOŚCI SOLID.WYŁĄCZNIE W SOLID mamy do zaoferowania mieszkanie położone w niskim bloku na I piętrze. Lokal czysty, zadbany po remoncie do zamieszkania. ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
32,32 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego
44
ofert
Katarzyna Bidelska-Sieroń

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

biuro@solid.nieruchomosci.pl

692 053 015
692 053 015